کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite

ن خشک باقی بماند. کوله پشتي هاي سيرا مدل 39W-001 Beetle با در اختیار قرار دادن امکاناتی متفاوت برای شما وسیله‌ای مناسب برای به کار گیری در زمان سفرهای درون شهری و برون شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی 361 درجه دسته 1012» در ابعاد و اندازه‌ای مناسب طراحی و ساخته شده می باشد که به شما این مزیت را میدهد تا با در اختیار داشتن فضای کافی، بتوانید طولانی تر وسایل ما یحتاج خود را در زمان سفر همراه داشته باشید. این کوله‌پشتی دارای یک گونه در قسمت بالایی برای حمل به شکل دستی است؛ همچنین در قسمت پشت آن دو بند برای حمل به شکل کوله‌ای قرار گرفته هست که قابلیت تنظیم اندازه به چهره سگکی دارااست تا در چهره نیاز، میزان آن را به مقدار دلخواه تغییر دهید. ابن کوله‌پشتی علاوه‌بر برخورداری از فضایی جادار، دارای یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی می باشد تا در چهره مایحتاج وسایل و تجهیزات خود را با استفاده بیشتراز آنها در دسترس قرار دهید. برای ساخت این کوله‌پشتی بیش تر از پارچه‌ای مستحکم فایده شده که آن را در برابر سایش و پوسیدگی تا حدودی مقاوم ساخته می باشد و به شما امداد خواهد اظهار کرد تا بیشتراز آن در مدت‌زمان زیادی فایده کنید.

کوله‌پشتی اکولاک مدل CKP602Bبا پباده سازی پلی‌استر روی بدنه خویش سبب استحکام و استمرار آن شده است. الیاف تصنعی علاوه بر استحکام و تداوم کیف بیش تر از سایش آن در دوران به کار گیری مکرر آن جلوگیری خواهد اعلام کرد در این شکل مدت طولانی‌تری قابل به کار گیری خواهد بود. این کیف با دوبند به شکل رودوشی حمل کیف را آسان‌تر کرده و به چهره سگکی قابلیت تهیه سایز را دارد. دسته‌ایی نیز به صورت حمل دستی روی آن تعبیه شده تا در هنگام خستگی از آن‌ هم فایده شود. جیب‌های بیرونی کیف اکولاک محل قرار گیری مدارک شما به شکل تفکیک شده خواهد بود. به علاوه داخل کیف محل قرارگیری لپ تاپ و مدارک شما با هم وجود دارد. همینطور در دو طرف این کیف قابلیت ارتقا فضا به‌صورت زیپی در هنگام قرارگیری وسایل بیشتری وجود دارد. کوله‌پشتی اکولاک دسته CKP602B گزینش مناسبی برای استفاده در محل فعالیت یا دانشگاه میباشد و سبک بودن آن بازدارنده تولید خستگی پس از به کار گیری طولانی‌مدت خواهد شد.

کوله پشتی ال سی نوع 2001 از جنس پارچه مقاوم و بادوام می‌باشد که سبب می شود کوله پشتی قدمت بیش تر داشته و مدت طولانیتری قابل فایده باشد. این کوله پشتی محفظه‌‌ی مطلوب برای نگه‌داری لپ‌تاپ داراست که لپ تاپ‌های بین 13 تا 15 اینچ را در خویش میتواند جای دهد. در صورت کثیف شدن این کوله‌پشتی می‌توانید آن را شست‌و‌شو دهید و نگران وخیم شدن کیف نباشید. همچنین دارای بند و دسته برای حمل آسان‌تر است؛ به این چهره که دو بند با پد‌های فومی و قابلیت تغییر‌و تحول سایز دارد تا حمل آن را آسان‌تر و جراحت کمتر به پشت وارد شود. این کوله پشتی دارنده درگاه USB هم می باشد تا بتوانید بیش تر از آن در هنگام حمل کوله پشتی نیز به کار گیری نمایید. جیب‌های تعبیه شده در ان نیز قابلیت و امکان تفکیک و قرارگیری تمام وسایل را می دهد و این ویژگی دسترسی شما را به وسایل لازم راحت‌تر می‌کند. کوله پشتی ال سی گونه 2001 با داشتن جیب‌های مشبک برای قرار دادن بطری یا این که قمقمه انتخابی سنجیده خواهد بود.

كوله‌پشتي سولار (داراي پنل خورشيدي) كلون مدل «K001» گزينه‌ي خوبي براي استفاده‌ي روزمره‌ و همچنين سفرهاي شما خواهد بود. اين كوله‌پشتي قابليت شارژ توسط نوروروشنایی خورشيد را داراست كه از طريق پنل خورشيدي انرژي را به پاور بانك منتقل كرده و بوسيله آن كليه دستگاههاي الكترونيكي را مي توانایی شارژ كرد.اين كيف بوسيله پارچه‌اي از جنس پلي‌استر توليد شده است كه مقاومت خوبي دربرابر پارگي و پوسيدگي دارد. همين ويژگي پارچه باعث مي‌شود كه كوله‌پشتي بیش تر از دوام و قدمت خوبي برخوردار باشد و با خيالي راحت بتوانيد براي مدت‌ها بیشتراز آن به کار گیری كنيد. روي پارچه‌ي پلي‌استري، روكشي بیش تر از جنس پلي‌اورتان نيز كار شده است كه تا مقداري آن را دربرابر نفوذ آب مقاوم مي‌كند. همانطور كه مشاهده ميكنيد اين كوله مجهز به حافظ لب تاپ و همچنين باتري سولار (خورشيدي) ميباشد كه در صورت نياز به برق ميتوان بیشتراز آن به کار گیری كرد و در نبود نور خورشيد انرژي را در يك پاوربانك (10400 ميلي آمپر) ذخيره مي كند.از نكات قابل دقت دارا بودن رابط هدفون در روي جور ي كوله است.


«کوله‌پشتی فاکس گونه Covina» انتخابی دلخواه و شیک برای افرادی که برای محل تحصیل یا این که محل کار خود در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت هستند. این کوله علاوه بر این‌که بیشتراز ظاهری دلخواه برخوردار می‌باشد دارنده عملکردی عالی خواهد بود. اولین مشخصه این کوله‌پشتی جنس پلی‌استری آن است که این کوله را بیشتراز جذب رطوبت و تولید بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت در امان نگه خواهد داشت.همچنین الیاف پلی‌استر دوام و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییدگی ارتقاء خواهد داد. این کوله‌پشتی مجهز به دو گونه بوده است. یک گونه برای حمل دستی و دو گونه دیگر برای حمل رودوشی که قابلیت تهیه کردن نیز دارد. این کوله‌پشتی فاکس در قسمت بیرونی خویش دارای جیب بوده که می‌توانید لوازم لازم خویش را درون آن جای‌ داده و به‌ آسانی به آن ها دسترسی داشته باشید. این کوله با مخلوط رنگ و طراحی که دارد انتخابی مطلوب برای شما بانوان و آقایان خوش‌سلیقه خواهد بود.
کوله‌پشتی فاکس نوع Lets Ride Mako گزینه‌ای دلخواه و سنجیده برای افرادی که به کیفیت لوازم خویش اعتنا دارند. کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که بیش تر از ساخت تعریق و بوی نامطبوع توقف کرده و رطوبت را به خود جذب نخواهد کرد. همینطور دوام و مقاومت بالایی هم به آن بخشیده که از پارگی یا این که ساییدگی نیز پیشگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارای 3 عدد دسته بوده که یک جور در بالا برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که قابل تهیه و تنظیم هست به‌ فعالیت رفته که حمل راحت را برای شما به ارمغان آورده است. این را باید متذکر شد که باطن بندهای این کیف فوم‌هایی به‌ عمل رفته که فشار کوله را به کمر ما کاهش خواهد داد. گفتنی میباشد که این کیف دارای 4 جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد موردنیاز و ضروری خود را باطن آن جای ‌داده و راحتی را با این کوله‌پشتی تجربه کنید.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Sierks» انتخابی مطلوب و سنجیده برای اشخاصی که در پی کوله‌ای باکیفیت و شیک هستند. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تهیه‌شده که کیفیت آن را چند برابر کرده است. پلی‌استر هم دوام این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده نیز در بعضا مواقع رطوبت را سرعت بالا جذب کرده و اجازه نمی‌دهد به درون آن نفوذ کند. این کوله‌پشتی مجهز به سه مدل بوده که حمل آن را چندین برابر راحت کرده است. گفتنی میباشد که یک نوع برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه و تنظیم سایز داشته است. یکی از بارزترین و مهم‌ترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا محل تحصیل و عمل خویش حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارای طرح و رنگی زیبا بوده که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و نیز برای آقایان تبدیل کرده است.
«کوله‌پشتی فاکس مدلCovina » گزینه‌ای مطلوب و شیک برای افرادی که در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت و خاص هستند. این کوله‌پشتی دارنده سه مدل بوده که حمل آن را یک سری برابر راحت کرده است. گفتنی است که یک مدل برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تنظیم سایز داشته است. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر تهیه ‌شده که کیفیت و کارایی آن را یک‌سری برابر کرده است. پلی‌استر دوام این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده همینطور در بعضا مواقع رطوبت را سریع جذب کرده و اجازه نمی‌دهد به داخل آن نفوذ کند. یکی‌از از جالب‌ترین و مهمترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خویش را در سفر یا این که محل تحصیل و فعالیت خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا می‌باشد که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و آقایان تبدیل کرده است.

مدل «FCLT6699» بیشتراز سری تولید ها «فوروارد» برای محافظت بیش تر از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. این کوله‌پشتی بیشتراز برزنت ضدآب هست تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، از دستگاه شما دربرابر رطوبت و قطرات آب هم به‌خوبی نگهداری کند. این گونه 870 گرم وزن داراست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 46 سانتی‌متر، عرض آن 33 سانتی‌متر و ضخامتش هم 27 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی پباده سازی شده و ولی قابلیت محافظت از دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. باطن این کوله محفظه‌ای وجود دارااست که برای محافظت لپ‌تاپ طراحی شده که با به کار گیری از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش منجر می‌شود دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم محافظت شده و زخم کمتری به آن وارد شود. همچنین درون این محفظه، فضای کافی برای حفظ از لوازم جانبی موردنیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس وجود دارد.

گفتنی می باشد کوله‌پشتی FCLT6699 به ملازم خود، یک عدد کابل 3.5 میلی‌متری برای انتقال صدا و محلی برای عبور کابل هندزفری دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای محافظت لوازم لازم به چهره جداگانه برخوردار هست که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته هست و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به چهره کوله‌پشتی وجود دارد. بندهای پشتی این کوله با پدهای ضدتعریق طراحی شده است. همینطور فرم جلیقه‌ای بندها سبب ساز راحتی طولانی تر می‌شود.
کوله پشتي لپ تاپ شياومي جور ZJB4030CN مطلوب براي لپ تاپ 15.6 اينچي
برخی افراد مجبورند لپ‌تاپ‌شان را همیشه ملازم با خود داشته باشند و به همین ادله به دنبال یک کوله‌پشتی زیبا و مقاوم هستند. کوله‌پشتی «شیاومی» نوع «ZJB4030CN» با به کار گیری بیشتراز پلی‌استر ساخته شده و ظواهر زیبایی دارد. این کوله‌پشتی بدون در لحاظ گرفتن لوازم باطن آن 780 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول آن 40 سانتی‌متر و پهنا کوله نیز 30.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی اصلی در این جور بیشتراز تولیدها شیاومی با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای محافظت بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی طراحی شده است. همینطور داخل این محفظه فضای کافی برای مراقبت لوازم جانبی گزینه ما یحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی وسیع و چندین جیب داخلی وجود دارد. پاره ای پایین‌تر بیش تر از این جیب، یک جیب بیرونی زیپی دیگر نیز پباده سازی شده است. شما با فایده بیش تر از این جیب‌ها می‌توانید لوازم شخصی مورد نیازتان از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و به راحتی یار و همدم با خود داشته باشید. پشت این مدل بیش تر از محصول ها شیاومی دو بند قابل تهیه قرار گرفته که برای حمل به صورت کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این دسته هم یک جور وجود دارد که در شکل موردنیاز می‌توانید از آن برای حمل کوله‌پشتی به شکل دستی به کار گیری کنید. کوله‌پشتی شیاومی نوع ZJB4030CN قابلیت اتصال به دسته تلسکوپی چمدان را هم دارااست و در صورت ما یحتاج می‌توانید آن را به چمدانتان متصل کرده و همپا با خویش حمل کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» برای لپ‌تاپ‎های 15.6 اینچی دلخواه است. این محصول 495 گرم وزن و بدنه‌ای بیشتراز جنس برزنت دارااست که مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشوست. در این کوله‌پشتی محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ طراحی شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. اما در این محفظه، جیبی منحصر برای محافظت یک تبلت‌ 10.1 اینچی نیز وجود دارد. در نصیب جلویی آن، دو جیب با اندازه‌های متفاوت طراحی شده که با زیپ باز و بسته می‌شوند. در این جیب‌ها یکسری جیب کوچک‌تر هم برای محافظت هارد اکسترنال، خودکار، کابل، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل وجود دارد؛ همینطور در دو طرف بدنه‌ی کیف، دو جیب قرار دارد که می‌توانید بیش تر از آنها برای محافظت بطری آب و قمقمه فایده کنید. در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم برای حمل کیف به‌صورت کوله‌پشتی و در بالای بدنه‌، ‌یک گونه دوخته‌شده که به کمک آن می‌توانید کوله را به‌صورت دستی حمل کنید. او‌لین نیاز بعد بیشتراز تهیه‌ی لپ‌تاپ، تعیین یک نگهدارنده خوب برای آن است. آب و ضربه ازجمله مواقعی هستند که لپ‌تاپ شما را تهدید می‌کنند. از طرفی هر لپ‌تاپ، لوازم جانبی دیگری مانند شارژر، ماوس، هارداکسترنال هم دارد. بسته به جور لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله‌‌ی متناسب با اندازه‌ی آن را تنظیم کنید. هنگام خرید کیف لپ‌تاپ، بایستی انتخابی انجام دهید که برای لوازم جانبی‌ موردنیازتان فضای کافی داشته باشد و این وسایل مدام دردسترس باشند.

این مدل بیش تر از کوله‌پشتی «گارد» برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده می‌باشد و قابلیت محافظت بیشتراز مک‌بوک و لپ‌تاپ‌هایی کوچک‌تر از 15.6 اینچ را هم دارد. این کوله‌پشتی 680 گرم وزن دارااست و با استفاده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است. محفظه‌ی مهم آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی منحصر برای حفظ بیشتراز لپ‌تاپ طراحی شده هست تا بتوان بیش تر از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها به‌خوبی حفظ کرد؛ همینطور در این محفظه فضای کافی برای نگهداری و حمل لوازم جانبی گزینه نیاز دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و لوازم فردی مثل لباس‌ وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی دو جیب زیپی بیرونی وسیع قرار گرفته می‌باشد که برای حفظ و حمل کتاب، جزوات، اسناد و لوازمی مانند هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و عین�